MENU

BONUSOVÁ NABÍDKA

- PLAVANÁ(články - 3)
- PŘÍVLAČ(články - 7)
- KAPRAŘINA(články - 8)
- OBECNÉ(články - 4)

- KNIHY ZDARMA

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

FEEDER ZÁVODY

PÍŠÍ JINDE O FEEDRU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

POČASÍ

REKLAMA

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA

TOPlist TOPlist

ODKAZY

AKTUALIZACE DAT

k 21.04.2016

DVD Feeder II. - praxe v průběhu celého roku

S Mírou Horáčkem jsme se vydali k vodě a lovili ryby na běžných revírech v průběhu celého roku. Cílem DVD je ukázat feeder v praxi, naučit diváka umění správné volby montáže, strategie a přizpůsobení se daným podmínkám. Každá z mnoha vycházek přináší ponaučení o úspěchu či debaklu. Ve filmu navíc uvidíte podvodní záběry z krmného místa a ze zdolávání!

Celková délka: 136 minut
Účinkují: Miroslav Horáček a David Havlíček
Kamera, režie, střih: David Bonaventura a David Havlíček

Autor: Redakce  •  Vydáno: 28.10.2014 20:06  •  Přečteno: 1351x  •  Komentářů: 0

DVD Základy Lovu na feeder s Mírou Horáčkem

V instruktážním filmu “Základy lovu na feeder” Vás úspěšný praktik Miroslav Horáček, uznávaný autor odborných článků v rybářských časopisech a internetových serverech (známý pod přezdívkou OSPREY), seznámí se základy rybolovné techniky zvané feeder. Výběr prutů, doplňků, způsoby lovu, nastražování,mnoho běžných i speciálních montáží a jejich využití pro různé podmínky (s ukázkou včetně jejich nákresů), rybí druhy apod. - to jsou informace, které v DVD získáte. Jednoduše řečeno: veškeré informace pro začínající feederaře, ale i zajímavé “špeky” pro pokročilé. Zhruba v polovině filmu se objevuje se svými všetečnými dotazy vzácný host Rudolf Hrušínský. se nám mimo jiné podařilo ulovit i krásné parmy. Film od úspěšného praktika, který by ...

Autor: Redakce  •  Vydáno: 28.10.2014 20:03  •  Přečteno: 1523x  •  Komentářů: 0

DVD Rybolov s Feedrem

Máte rádi jemnou citlivou rybařinu a přitom chcete lovit i větší ryby? Není nic snazšího. Stačí jen začít s feederovými pruty. Že jste o těchto štíhlých a přitom výkoných prutech slyšeli, ale dosud je neviděli v praxi, nevadí. Můžete se snámi podívat k vodě a sledovat feeder přímo v akci. Ukážeme vám, že možnosti feederu jsou opravdu veliké.

Obrazový formát 16:9
Zvuk stereo 2.0
Stopáž 68 min.

Autor: Redakce  •  Vydáno: 28.10.2014 20:02  •  Přečteno: 1818x  •  Komentářů: 1

Veslovací trenažery pro účinný trénink