MENU

BONUSOVÁ NABÍDKA

- PLAVANÁ(články - 3)
- PŘÍVLAČ(články - 7)
- KAPRAŘINA(články - 8)
- OBECNÉ(články - 4)

- KNIHY ZDARMA

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

FEEDER ZÁVODY

PÍŠÍ JINDE O FEEDRU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

POČASÍ

REKLAMA

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA

TOPlist TOPlist

ODKAZY

AKTUALIZACE DAT

k 21.04.2016

KNIHY ZDARMA rss

PRŮVODCE PO ÚN ROZKOŠ

Získejte jedinečného elektronického průvodce o přehradní nádrži Rozkoš. Obří Východočeské moře zve každého kdo má rád aktivní odpočinek. Jedete na ryby? Máte vlastní loď? Budete se potápět nebo se budete věnovat i cyklistice? Objevte nádhernou přírodu Babiččina údolí, krásu řeky Úpy či Metuje. V průvodci najdete důležité turistické informace, ale i kde nakoupit proviant, kde se ubytovat, jak lovit ryby na přehradě a dokonce i místní speciality se kterými se můžete setkat v lokálních restauracích. A to věřte, že budet koukat.

Autor: Redakce  •  Vydáno: 17.9.2015 12:44  •  Přečteno: 535x  •  Komentářů: 0

PROPADL JSEM FEEDRU - ekniha zdarma

Jsem moc rád, že se k Vám dostala tato útlá knížka zaměřená na feeder, který jako takový získává na oblibě. Tato knížka je zaměřena zejména na začátečníky a pro ty, kteří po feedru pokukují. Podíváme se spolu na základní informace o vybavení. A to velmi stručně, protože takových knih a článků je po internetu spousta. Naopak se zaměřím na konkrétní možnosti feedru, možnost vlastní výroby krmení a případně i chov mastných červů. Tato publikace je od samotného začátku vedena jako free tedy zdarma. Je možné ji libovolně šířit. Může být i dobrou pomůckou pro rybářské kroužky. To každopádně je na každém z Vás.

Autor: Redakce  •  Vydáno: 25.5.2015 21:23  •  Přečteno: 1040x  •  Komentářů: 0

ŠTIKA A ZELENÁČ - ekniha zdarma

Štika je tvor, který fascinuje rybáře od jaktěživa. Je to právě štika, která dokáže v každém rozproudit krev vždy, když je na rybářově háčku. Je to právě ta štika, která je jako ryba nevypočitatelná a někdy její lov bývá více než jen adrenalinové klání, ale je v něm něco magického.
Asi každý zatoužil tohoto dravce ulovit a někomu se jeho snahy poštěstily a někomu ne a někoho štika zaujala natolik, že se na ni specializoval. Jak jsem se k ní dostal já? Těžko říct, vlastně ani v tom nebyl úmysl, ale jednoho dne jsme spolu poměřili síly a štiku jsem si oblíbil natolik, že se ji pokouším od té doby pronásledovat.

Autor: Redakce  •  Vydáno: 13.2.2015 11:40  •  Přečteno: 459x

LOV KAPRŮ PO ANGLICKU - ekniha zdarma

Plavaná a kapři je netradiční spojení. Není mnoho rybářů co by se pouštěli za našimi kapry pomocí plaváčkových prutů. Mnozí také nevědí o jaké adrenalinové souboje přichází, když se jejich prut ohýbá do mocných křivek pod úniky kaprů byť jen průměrných velikostí. Úlovky se nerovnají zdaleka úlovkům kaprařů, ale je také pravdou, že za dodržení jednoduchých pravidel si velmi dobře zachytáme, zatímco elektrické signalizátory kolegů kaprařů mlčí. Nemusíme u vody sedět dny bez záběru, ale můžeme skutečně lovit.

Autor: Redakce  •  Vydáno: 13.2.2015 11:32  •  Přečteno: 557x

Trenérská škola pro trenéry a cvičitele fitness